Щоб не поранитись в тернопільських маршрутках – дивіться під ноги (фотофакт)

У маршрутному автобусі можна добряче поранити ноги. Про це «Погляду» розповів читач, надіславши фото з салону тернопільської маршрутки №16.

Чоловік каже, що наприкінці квітня сів у напівпусту маршрутку і не одразу помітив, що з підлоги стирчить залізяка – то мала б бути залізна латка, але вона з одного боку відчепилася і один гострий кут просто стирчав догори. Анонімний тернополянин обурювався, що якби людина зашпортнулася за цю «латку» взимку, то ще пів біди, адже взуття захистило б від травм. А зараз люди носять відкриті босоніжки та туфлі, тому легко могли б порізати ногу.

–          Я звернув увагу на цю залізяку лише коли об неї зашпортнувся пасажир. Сам я навіть не помітив її, коли заходив, бо не маю звички дивитися на підлогу в автобусах. Не уявляю, що було би, якби хтось зачепився саме за той гострий кут. Мало того, що можна добряче впасти, то ще й ногу порізати – запросто, – написав тернополянин.

Коли журналісти «Поляду» спитали чоловіка, чи скаржився він в Управління транспорту, той сказав, що ні, бо ж ніхто не постраждав, та й він надіється, що перевізник уже поремонтував ту «страшну підлогу». Мовляв, зробив фото читач лише для того, аби застерегти тернополян дивитися під ноги в транспорті, бо «всяке може бути».

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.