Сегій Надал звітуватиме не на вулицях, а в квартирах тернополян

1 листопада о 20 год. в прямому ефірі телеканалу «TV-4» міський голова Тернополя Сергій Надал прозвітує про другий рік роботи на посаді. Очільник міста розкаже про досягнення та проблеми усіх галузей, які забезпечують функціонування міста.

Серед тем, про які ведуча Олена Шуль говоритиме із міським головою – освіта, охорона здоров’я, спорт, реконструкція набережної  тернопільського ставу, відродження чемпіонатів із водно-моторного спорту. Сергій Надал розповість про муніципальну поліцію, комунальну сферу та громадський транспорт.

Свої запитання до міського голови можна залишати на сторінці телеканалу «TV-4» у соціальній мережі facebook або на сайті Тернопільської міської ради в розділі питання-відповіді.

Нагадаємо, 28 жовтня міський голова уже зачитував свій звіт за два роки діяльності на цій посаді. Відбувалося все в студії УХ-радіо, з прямою трансляцією відео  на плазмотрони міста. Але проаналізувати даний звіт могли лише ті слухачі УХ-радіо, котрі щонеділі слухають мера в пямому ефірі. А також ті випадкові перехожі, котрі в таку холодну недільну погоду опинилися біля рекламних екранів на вулицях міста. Адже широкому загалу не було відомо про те, що мер вирішив “відчитатися”.

Коментарі вимкнені.