У Тернополі між «Аляскою» та «Дружбою» хочуть запустити тролейбус

Ідею з’єднати мікрорайон «Дружба» та «Аляска» тролейбусним маршрутом висловив депутат Тернопільської міської ради від Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Михайло Ібрагімов.
За його словами, наразі потрапити з одного мікрорайону в інший можна лише маршруткою, а це, в свою чергу, створює перевантаження окремих маршрутів та незручності для пасажирів.
«Під час виборів до мене як до кандидата, який балотувався по округу № 42, неодноразово зверталися жителі мікрорайону «Аляски» та керівники підприємств, що знаходяться на вулиці Текстильній з проханням створити тролейбусний маршрут, котрий би з’єднував цю частину міста з центром та «Дружбою». Оскільки я сам проживаю на цьому окрузі, добре знаю, наскільки вранці переповнені маршрутки, котрі прямують до ТНЕУ чи ТНПУ. Разом з тим, тролейбус стане «рятівним колом» для людей, котрі працюють на підприємствах у районі «Текстильника» і щоранку їдуть на роботу з центру чи «Дружби», – розповів Михайло Ібрагімов.
Також він зазначив, що направив депутатське звернення міському голові Сергію Надалу з проханням розглянути можливість створення нової тролейбусної лінії.
«Як депутат, робитиму все, щоби виправдати очікування людей, котрі довірили мені свої голоси на місцевих виборах. Сподіваюсь, що у 2016 році нова лінія запрацює», – підкреслив депутат міської ради.
Нагадаємо, прийом громадян Михайло Ібрагімов здійснює у приміщенні Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя, вул. Л.Курбаса, 11 (Щоп’ятниці, 18.00-20.00).

Коментарі вимкнені.