Сепаратисти знищили техніку тернопільських будівельників

Тернопільські будівельники в зоні проведення антитерористичної операції споруджували фортифікаційні споруди. Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

Будівельники будували в районі Попасної та в районах міста Золоте. Генеральними підрядниками були три тернопільські компанії і майже десяток допоміжних.

Інколи будівельникам довелось споруджувати укріплення просто під час обстрілів.

– Об’єкти, які мали збудувати будівельники Тернопільщини вже завершені та здані. Суть роботи будівельників полягав у тому, щоб укріпити окопи для українських військових. Найбільше під час роботи постраждали чоловіки із “Тернопільбуду” під час обстрілів сепаратисти знищили їхню техніку. З 18 квітня в зоні АТО працювало 120-140 будівельників, вони щодня замінювали один одного. Це була своєрідна ротація. Зараз там споруджують додаткові об’єкти 40 будівельників з Тернопільщини, – розповів Іван Крисак.

Нагадаємо, фортифікаційні споруди будувалися за указом Петра Порошенка. Проходять вони по лінії розмежування із бойовиками. Це потрібно для того, щоб армія була готова до можливої атаки терористів.

Тернопільська Липа

Коментарі вимкнені.