Серед п’яти пострілів «Кілера» Андрія Любки третій – в Тернопіль

13 травня Тернопіль зустрічатиме молодого українського письменника Андрія Любку з презентацією дебютної прозової книги «Кілер». Це своєрідна збірка оповідань, яка складається з 11 історій. «Кілер» вийшов друком у квітні, вперше був презентований у Львові, тепер на черзі 5 наступних міст: Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінниця, Київ. Автор , пишучи книгу, постановив собі не писати про себе. Проте на зустрічах сподівається впізнати серед читачів прототипів своїх героїв. Книгу вже можна знайти на полицях книгарень у містах, де проходитиме презентація.

А тернополяни зможуть придбати її з автографом Андрія Любки після презентацій, які відбудуться у книгарні «Є» (о 18.00) та Бункермузі (о 21.00).

 Український поет, перекладач і есеїст. Автор збірок поезій «Вісім місяців шизофренії» (2007) та «ТЕРОРИЗМ» (2008).  Лауреат літературних премій «Дебют» (2007) та «Київські лаври» (2011). Учасник багатьох українських та європейських літературних акцій та фестивалів.  Окремі твори перекладені угорською, чеською, португальською, німецькою, англійською, російською та польською мовами.

Коментарі вимкнені.