Серед тернополян шукають сім’ї, які готові на Різдво прийняти сиріт зі Сходу

«Стільки допомоги, як від тернопільських волонтерів та правоохоронців  наша школа-інтернат ще ніколи не отримувала», – не приховуючи емоцій ділилася враженнями Анна Бірюкова, директор Новоайдарської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I-III ступенів.

Гуманітарний вантаж з Тернополя  до Новоайдару Луганської області  прибув разом з волонтерами та оперативниками обласного управління внутрішніх справ. Міліціонери приїхали не лише виконувати свої професійні обов’язки, а й допомагати вихованцям місцевої школи-інтернату. Активно підтримав у цьому правоохоронців  волонтерський рух «Руслан».

Окрім солодощів, овочів, фруктів, дитячих іграшок волонтери та міліціонери привезли вихованцям санаторної школи 250 теплих курток, 30 пар взуття, подарували сиротам три мобільні телефони.

Як розповів засновник волонтерського руху Руслан  Царик,  на пропозицію потішити дітей відгукнулися чимало тернополян. Люди допомагали хто чим міг. І спільне прагнення подарувати свято вихованцям школи-інтернату вилилося доброю справою. Долучився до благодійності  підприємець Богдан Кучма. Саме він придбав для дітей взуття, а також власним  транспортом доправив гуманітарну допомогу. Свою лепту у доброчинність вніс і колишній оперативник, а нині – ветеран тернопільської міліції Богдан Хом’як.  Він разом з сином, який, до слова, служить в міському відділі міліції оперуповноваженим,  власним мікроавтобусом привезли оперативників на місце тимчасової дислокації.  Подарунки від Святого Миколая передав дітям начальник управління карного розшуку Степан Яцух.

Анна Бірюкова, директор Новоайдарської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату каже, що дуже рада сусідству з тернопільськими правоохоронцями:

– В нашій школі-інтернаті на оздоровленні та лікуванні перебуває 275 дітей із захворюваннями верхніх дихальних шляхів, серцево-судинної системи і сколіозом. З них – 52 дітей-сиріт. Нині  ми знаходимося у так званій прикордонній зоні. По той бік – війна. Зрозуміло, що  жодної допомоги, яка колись надходила, зазвичай, з Луганська,  не отримуємо. Та світ не без добрих людей.  З липня в нас живуть військові, міліціонери з різних міст України: Миколаєва, Одеси, Чернівців, Тернополя, Києва. Вони й стають нашим порятунком, адже волонтери часто привозять їм допомогу, якою  ті щедро діляться з нами.

Педагоги й вихованці інтернату щиро вдячні всім, хто допомагає їм вижити в ці нелегкі дні. Проте до тернополян у них особливе ставлення.

«Стільки допомоги, як від тернопільських волонтерів та правоохоронців, наша школа-інтернат ще ніколи не отримувала», – каже директор школи-інтернату Анна Бірюкова, котра вже понад десять років очолює навчальний заклад.

Вдячність своїм старшим друзям по-особливому висловлюють маленькі вихованці закладу. Діти щоранку перед заняттями співають гімн України, аби підтримати бойовий дух своїх захисників, організовують для бійців концерти, малюють для них картини.

– Маємо ще одну цікаву задумку для допомоги цим знедоленим дітям, – ділиться планами  Руслан Царик. – Хочемо запросити їх до нас на Різдво. Зараз активно займаємося пошуком родин, які б взяли на свята вихованців школи-інтернату, збираємо кошти на пальне та інші витрати, пов’язані з перебуванням та перевезенням дітей. Якщо хтось має можливість посприяти нам у цій добрій справі, будь-ласка, допоможіть.

Кошти можна перерахувати на номери банківських карток: 5457082231959557 (Приватбанк)  та 4073604401244143 (Укрсиббанк) на ім’я Дроздовської Інни Миколаївни. Контактний телефон: 098-507-15-77.

Коментарі вимкнені.