Сергій Надал обманює своїх виборців? – у Тернополі недогодовують дітей, каже депутат

Ми вчора поширили коментар депутата міської ради Петра Ландяка про те, що у грудні  в дитячі садочки Тернополя жодного разу не завозили молоко, масло, сир, фрукти та овочі. Вже сьогодні міська рада відреагувала на це і надала коментар щодо цієї заяви в якій зазначено, що у дошкільних навчальних закладах поставляються усі необхідні продукти, а вихованці забезпечені повноцінним харчуванням.

Проте за словами Петра Ландяка, це є  неправдою. Депутат пропонує створити комісію і відвідати централізовану бухгалтерію, де є відповідні документи про поступлення товарів.

За словами ще одного депутата тернопільської міської ради Назара Зелінки, така ситуація в садочках була не тільки в грудні і по сьогоднішній день по частині садків така ситуація.
– У 38 садку батьки звернули на це увагу. Звернулися в Управління Освіти, то ті сказали, що не встигли провести тендер на поставку продуктів. На запитання, чи зроблять перерахунок, адже необхідних продуктів діти не отримали, то ті сказали, що ні, що в майбутньому компенсують більшими порціями. В бюджеті ми, як депутати передбачили кошти для 100 відсоткового забезпечення дитячих садків. Тут питання до виконавця, – каже він.

Коментарі вимкнені.