Сергій Надал парадувався перед тернополянами на моторному човні (фото, відео)

25 серпня на тернопільському озері відбувся парад учасників Чемпіонату світу з водно-моторного спорту. Стартував у крутому човні і мер Тернополя – Сергій Надал. Щоправда, глядачі, котрих назбиралося вздовж набережної немало, навряд чи впізнали міського голову, оскільки він був одягнений у форму пілота – комбінезон та шолом. 

Учасники відпливали від берега попорядку, змійкою минали острівець кохання, згодом робили поворот, парадно пропливаючи повз берег, де зібралася чимала кількість тернополян. В першому човні перебував президент національної федерації водно-моторного спорту Віктор Шемчук та голова тернопільської федерації водно-моторного спорту – Костянтин Маціпура. Вони тримали прапори, тому парад виглядав доволі святково та урочисто.

Сергій Надал стартував другим, у спортивному водно-моторному човні. Він був екіпірований у спеціальний синьо-жовтий комбінезон та мав шолом. В руках тримав прапор з гербом Тернополя. Коли пришвартувався, то поділився враженнями. Каже, що заплив в рамках параду був доволі повільним. А от два дні тому він пробував себе пілотом на великій швидкості, то враження були дійсно сильні.

Згодом, на прес-конференції, президент національної федерації водно-моторного спорту Віктор Шемчук жартував, що минулого року, після того, як мер прокатався на моторному човні, вони його “помочили” в озері. Цьогоріч такого вже не робили, бо знали, що тернопільського мера ще чекає зустріч з пресою. Також Віктор Шемчук радів, що тернополяни так щиро приймають чемпіонат.

– Ми пливли на човнах вздовж берега мимо глядачів і бачили їхні очі. Повірте, для нас це найбільша винагорода.


Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.