Надал погрожує ЛАЗу зробити антирекламу за два тролейбуси

Міський голова Тернополя Сергій Надал пригрозив Львівському автобусному заводу зробити антирекламу, якщо підприємство не надасть місту два тролейбуси. Гроші за електротранспорт були переаховані львівському підприємству ще за каденції Романа Заставного. Однак, через економічні негаразди на ЛАЗі замовлення невиконано по сьогоднішній день.

«Цього тижня мав розмову з одним із народних депутатів, який пообіцяв допомогти вирішити цю проблему. Просив щоб він поговорив з засновникам, директорами ЛАЗу. Скільки можна чекати? Якщо не буде результатів від цих розмов, підготую листи, всі однакового змісту, і відправлю Прем’єр–міністру, уряду, мерам всіх обласних центрів. Буду рекомендувати не мати справи з даним заводом, оскільки він займається обдурюванням, викачуванням державних грошей. Тобто, зроблю їм ось таку рекламу

Ми пройшли всі судові інстанції. Є два рішення суду, є сума з пеньою, сума без пені. Є рішення суду, що вони мають віддати нам два тролейбуси», – заявив мер Тернополя.

За його словами львівяни зволікають з виконанням рішення суду, оскільки вартість тролейбусів з часу проплати зросла в кілька разів.

Раніше Сергій Надал просив міського голову Львова Андрія Садового допомогти у вирішення питання з тролейбусами.


-1 thoughts on “Надал погрожує ЛАЗу зробити антирекламу за два тролейбуси

  • 23:30 | 20.03.2012 о 23:30
    Permalink

    Надал їм дійсно може наробити проблем))) ото про Тернопіль дізнаються))))

Коментарі вимкнені.