Сергій Надал забрехався? Зупинку у Тернополі знесли законно?

Вчора міська рада оприлюднила на своєму сайті інформацію згідно якої, у Тернополі по вул. Київська посеред білого дня 9 листопада була вкрадена автобусна зупинка «вул. 15 Квітня» (до центру навпроти ринку).

Міський голова звернувся до начальнику Державної архітектурно-будівельної інспекції Юрія Олійника, начальника управління внутрішніх справ України в Тернопільській області Віктора Сака та прокурора міста Тернополя Віталія Сідорова з проханням встановити та притягнути до відповідальності осіб, які самовільно демонтували зупинку громадського транспорту.

Надаємо текст звернення повністю: «З метою дотримання законних прав та інтересів членів територіальної громади міста Тернополя, недопущення та запобігання випадків порушення вимог містобудівного законодавства, просимо в межах наданих законом повноважень вжити заходів реагування щодо встановлення та притягнення до відповідальності осіб якими самовільно демонтовано зупинку громадського транспорту , що призвело до грубого порушення вимог законодавства, порушення прав громадян у сфері транспортного обслуговування та завдало значних матеріальних збитків».

Як повідомила “Погляду” прес-служба УМВСУ в Тернопільській області, 9 листопада телефоном 02 надійшло повідомлення від жительки міста Тернополя про те, що по вулиці Київській невідомі демонтують зупинку громадського транспорту.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група міського відділу міліції.Приватний підприємець продемонстрував правоохоронцям копії усіх необхідних документів, в тому числі спільних угод з Тернопільською міською радою для демонтажу зупинки.

Міліціонери перевіряють наскільки законними є дії приватного підприємця тапредставлені ним документи. Подію внесено до Єдиного обліку. Триває перевірка.

 

Коментарі вимкнені.