Тернопільська модельєрка відзначилась у Львові

У рамках Львівського тижня моди (Lviv Fashion Week. Весна/літо 2014), що проходив 23-27 жовтня в столиці Західної України – Львові – відбулися покази колекцій дизайнерів України,  Польщі, Росії, Білорусі та інших країн світу. Серед них була й уродженка м. Бережани, дизайнер і модельєр, власниця салону  з пошиття весільного та вечірнього одягу «Вікторія» Лідія Яніцька.  Наша талановита землячка презентувала публіці вишукані вечірні плаття для справжніх леді у класично-романтичному стилі із вишивкою й стразами, що сподобались багатьом присутнім. Представляла вона Тернопіль, адже нещодавно сім’я її переїхала на проживання до обласного центру.

Колекцію вечірніх суконь Ліди Яніцької у класично-романтичному стилі серед професійних моделей представляла її дочка модель Вікторія Яніцька – студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Участю в такому грандіозному заході Лідія та її дочка Вікторія Яніцькі надзвичайно задоволені. За словами модельєрки, вона вже давно мріяла представити свої творчі роботи – розкішні й елегантні вечірні сукні чорного й червоного кольорів – шанувальникам моди у Львові. До цього у Тернополі на модних показах вона вже кілька разів презентувала весільні та вечірні плаття, що мали тут неабиякий успіх. Дуже хотілося їй побувати на Львівському тижні моди, що проводиться у Львові з 2008 року двічі на рік, навесні та восени. Сьогодні це одна з наймасштабніших модних подій в Східній Європі, яка щосезону приймає понад 12 тис. відвідувачів. Учасники львівських «модних тижнів» – з багатьох куточків України, з Росії, Білорусі, Грузії, Вірменії, Польщі, Угорщини, Хорватії, Латвії, Естонії, Франції, Лівії. У 2010 році, приміром, почесним гостем заходу став японський дизайнер-легенда Кензо Такада – засновник бренду «Kenzo». Цьогоріч на Львівському тижні моди оригінальні колекції, зокрема  колекцію витончених вечірніх суконь «Весна-літо – 2014»  представляли відомий європейський дизайнер Оксана Муха, модельєр із Луцька Іванна Юхимчук, Тетяна Тур, Іванна Єфремова, Наталія Свентах, Ярослава Гаврилюк і Валентина Мусатова, Андрій Шаш із Білорусі та багато інших.

Львівський тиждень моди, до речі – проект міжнародного формату, що проводиться за стандартами світових тижнів моди, орієнтований на виявлення та підтримку молодих дизайнерів, надає якісний подіум для демонстрації колекцій відомим іменам. Метою проекту є створення у Львові конкурентоздатного центру моди європейського рівня зі всією супровідною інфраструктурою, сприяння розвитку легкої промисловості. Захід спрямований на підтримку молодих дизайнерів і впровадження відомих українських дизайнерських брендів на європейський ринок. Покази мод відбуваються в різних районах Львова, надаючи можливість гостям відчути красу чудового українського європейського міста

 

Коментарі вимкнені.