Сергій Надал зрадив Тягнибока заради Порошенка?

Як стало відомо За Збручем з конфіденційних джерел, Надал достукався до ляльководів на Банковій і переконав залишити  Олега Сиротюка головою Тернопільської ОДА. Кажуть, що почув тернопільського градоначальника колишній колега по мерському цеху Володимир Гройсман. Взамін обіцяно “підсобити ресурсами” під час виборів.

Як це буде виглядати ми побачимо вже найближчим часом. Не виключено, що в зв’язку з цим хтось зі “стовпів”, на яких тримається благополуччя Надала, опиниться серед тернопільських бенефіціарів президентської партії “Солідарність”
До захисту Сиротюка господар обласного центру вдався, щоб не дати посилитися екс-меру Заставному, чий ставленник Барна пробивався у намісники Порошенка. У Надала небезпідставно захвилювалися, що влада та важелі, які опиняться в руках протеже Заставного, організують рімейк сміттєвого апокаліпсису у Тернополі. Нагадаємо, в 2010 році неспроможність Заставного розблокувати вивіз сміття сміття з міста стала причиною його поразки на виборах. Тому для Надала життєво важливо, щоб на своїй посаді залишався однопартієць Сиротюк, а влада в жодному разі не перейшла до рук опонентів. Програма-максимум – щоб своя людина сиділа в кріслі Білого дому до місцевих виборів. Це гарантує Надалу спокій та мир в усіх напрямках. За цей час Сиротюк має встигнути видати документи на резервне сміттєзвалище, а, можливо, й місце для сміттєзаводу імені Надала, щоб хоч якось людям пояснити, що вирішується сміттєва проблема.
Зрозуміло, якби в головне крісло Білого дому всівся ставленник Заставного, цей план очікувало гучне фіаско, а конкуренти мера напередодні виборів влаштували спеціально для нього повторення сміттєвої кризи.

Коментарі вимкнені.