Сергій Притула: про нову сім’ю, про те як брав Київ, про війну та кар’єру (відео)

Сьогодні у програмі “Відверто з Машею Єфросініною” – наш земляк, улюбленець усієї країни – Сергій Притула.

Надзвичайно цікаве, емоційне та ІНШЕ інтерв’ю. Такого про Тернопільського Сірого ви ще не знали!

Що ховається за вічною усмішкою ведучого, що за діагноз, який розділив його життя на «до» і «після», та який складний вибір йому довелося зробити.

– Коли лікар озвучує тобі своє висновок, хочеться розбити йому голову, хочеться зробити все що завгодно, але тільки не вірити в те, що він говорить, – відкрив завісу таємниці Сергій Притула.

Маша Єфросініна поділилася враженнями про свого гостя:

– У нашій країні думка про ведучого складається з того, як він працює, як уміє розважати і жартувати. Але ми ніколи не намагаємося дізнатися, яка людина ховається за сценічним образом. У моїй студії я постараюся показати глядачам справжнього Сергія Притулу, таким, яким його не бачив ще ніхто. Людиною, якій не чужі біль, втрати, розчарування і страхи.

Довідка:

“Відверто з Машею Єфросиніною” – це цикл інтерв’ю з відомими особистостями, які вперше відверто будуть говорити “про головне” – про те, про що мовчали раніше, про ті переломні моменти, які назавжди змінили їхнє життя.

У новому осінньому сезоні гостями телеведучої Маші Єфросиніної стануть п’ятнадцять відомих особистостей, які вперше відверто розкажуть про те, про що мовчали раніше.
На телеканалі “Україна” цієї суботи – ефір програми “Відверто з Машею Єфросініною”.

Дивіться програму «Відверто з Машею Єфросиніною» щосуботи, о 9:00 на каналі «Україна»!

Коментарі вимкнені.