Тернопільські військовослужбовці отримають квартири в 2013-му? (офіційний документ)

Військовослужбовці, які стоять на черзі, мають шанс отримати житло в 2013 р. Про це у своєму листі міському голові Тернополя Сергію Надалу повідомив голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Держава, згідно Житлового кодексу, повинна забезпечувати квартирами військовослужбовців, які потребують покращення житлових умов. Проте, протягом 2011-2012рр. жодної копійки для придбання квартир Тернопіль не отримав.

–         На квартирному обліку при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради перебуває 124 військовослужбовця звільнених у запас чи відставку, – каже міський голова Сергій Надал. – І хоча держава повинна забезпечувати їх квартирами, на жаль, не дотримується чинного законодавства. Тому я звернувся до Верховної ради та Кабінету міністрів із клопотанням передбачити у Державному бюджеті на 2013 рік кошти для забезпечення житловими приміщеннями військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради.

Наразі тернопільське звернення розглядатимуть у Кабінеті міністрів України та в бюджетному комітетом Верховної ради. Про результати розгляду Литвин обіцяє повідомити додатково.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.