Сергій Притула в дитинстві мріяв всіх перемагати, його мама думала інакше

Від майбутнього в юриспруденції ведучого пост-шоу «Страсті за Ревізором» відрадили мама і брат.

У пост-шоу «Страсті за Ревізором» Сергій Притула шукає правду з притаманною йому іронією. Виконуючи роль модератора, ведучий нічию сторону не приймає. Він має право задавати гострі запитання, вислуховувати аргументи присутніх і виступати за справедливість. Нерідко те, що відбувається в студії, нагадує судовий процес. За іронією долі, саме про блискучу кар’єру в юриспруденції марив ведучий Сергій Притула.

– Пам’ятаю, отримав листа з Коломийського економіко-правового коледжу, в який мене запрошували навчатися на юриста після 9 класу. Я прибіг із цим папірцем до мами й закричав: «Мамо, я вступаю до коледжу!» Вона сердито глянула на мене й відповіла : «Ні. Ти залишишся вдома». Я дуже образився. Але, оскільки мені тоді було лише 13 років, мама наполягла на своєму, – з усмішкою згадує Сергій Притула.

Ведучий розповідає, що його захоплювали думки про те, що він стане адвокатом і своїми аргументами всіх перемагатиме, як у голлівудських фільмах. У той час його старший брат Василь вже навчався на юридичному факультеті. І так змалював адвокатські будні:   – Це отакенний стос паперів! Ти постійно сидиш в кабінеті і тільки зрідка вибігаєш до суду. Потрібно мати сталеві нерви і терпіння.

За словами Сергія, цих якостей у нього ніколи не було. Тому, поспілкувавшись із братом, він передумав і вибрав інший факультет.

– П’ять років, які я опановував професію економіста, і ще рік у магістратурі мені «дуже стали у нагоді» в житті. Тепер я працюю на телебаченні, – іронізує Сергій Притула.

Пост-шоу «Страсті за Ревізором» дивіться сьогодні, 28 квітня, відразу після «Ревізора» о 20:00 на Новому каналі.

Коментарі вимкнені.