Сергія Притулу ледь не зварили

На багатті чавунний казан місткістю більш 100 літрів води, а в ньому сидять люди.  Такі лікувальні Spa-процедури по-карпатськи спробували ПеданПритула й Фреймут з проектом “КабріоЛіто”.
Втомлена з дороги Ольга Фреймут побажала, щоб Саша й Сергій відвезли її на Spa-курорт. Тому дорогою до Криму кабріолет повернув у селище Лумшори Закарпатської області. Це місце славиться незвичайними лікувальними процедурами. Там людей купають у чані з мінеральною водою.
Але мандрівники й не підозрювали, що вода буде розігріта до 40 °C, а після накажуть зануритись у гірську ріку, де температура води всього 7 °C!
Цю процедуру ведучі повторили декілька раз. Лемент стояв на всі село! І якщо хлопці намагалися стримувати себе, то Оля демонструвала всю силу голосу.
Хазяїн комплексу пояснив: такі ванни поліпшують діяльність опорно-рухового апарата й нервової системи. Враховуючи запальні характери Сашка, Ольги й Сергія, такий відпочинок пішов їм на користь. А результат не змусив себе чекати. Після процедур ведучі розслабилися й не могли знайти слів для опису свого стану. Фреймут, Педан і Притула весь час посміхалися, у всьому один одному уступали, і своїм спокоєм лякали всю знімальну групу.
Чи довго протримаються мандрівники в такому стані, чи характери візьмуть гору? “КабріоЛіто”: у всіх телевізорах країни! Дивіться на Новому каналі з 4 липня о 22.00.

Коментарі вимкнені.