Шестеро сиріт отримали “валізи для життя” з кросівками та ножами

Минулого тижня громадська організація «Братерство сиріт» спорядила у самостійне життя останніх 6 випусників інтернатних закладів. За допомогою благодійників члени організації забезпечили кожну дитину солідним набором речей – від шкарпеток до електрочайника і каструль. Загалом цього року такі ж «валізи для життя» отримало 24 випускники інтернат-закладів області.

«Сьогодні ми вітали із завершенням навчання і переходом у самостійність вихованців Тернопільського навчально-реабілітаційного центру для дітей з ДЦП, Гримайлівської обласної комунальної санаторної школи-інтернату для дітей із захворюваннями органів травлення і Тернопільського обласного дитячого будинку для дітей шкільного віку. До валізи, яку отримала кожна дитина, увійшло 32 найменування предметів щоденного вжитку. Тут є електрочайник, праска, набір ножів, різні каструлі, пательні, спортивний костюм, кросівки, туфлі, ковдра, набір постільної білизни, подушка, миска для прання і багато іншого», – розповів голова організації «Братерство сиріт» Володимир Мазур.

Він також зазначив, що випускники самі наполягають на тому, щоб замість грошей їм давали саме такі набори. «Самі сироти зауважують, що така допомога є для них суттєвішою, оскільки коли даєш гроші, то є спокуса їх відразу витратити, – додає пан Володимир. – А все те, що ми даруємо, стане у нагоді відразу ж після виходу з інтернату. Ми вдячні всім меценатам, які виявили бажання підтримати сиріт у їхньому самостійному становленні».
«Братерство сиріт» також забезпечило «валізою життя» 11 випускників Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та 7 – з Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернат з поглибленим вивченням трудового навчання.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА

Коментарі вимкнені.