Що робив тернополянин в Адміністрації Президента України? (фото)

Голову Аграрної партії Тернопільщини Івана Чайківського бачили поблизу Адміністрації Президента України.

«Був у Києві по справах. Бачу – знайоме обличчя. Це ж Іван Чайківський. Він швидко йшов в бік Адміністрації Президента України і десь за годину вийшов звідти», – написав в редакцію постійний читач «Погляду», надавши відповідне фото.

За його словами, фото зроблені 18 вересня 2018 року.

До слова, 18 вересня Чайківський дійсно був у Києві на засіданні учасників Ради Асоціації М’ясної галузі. Відповідне повідомлення з фото є в нього на «Фейбуці».

Ще раніше ми повідомляли, що Іван Чайківський відійшов від оперативного управління власним бізнесом (https://poglyad.te.ua/rehiony/ivan-chajkivskyj-hochu-zastosuvaty-svoyi-vminnya-dlya-inshyh-kompanij-yaki-svoyeyu-shhodennoyu-pratseyu-zmitsnyuyut-ekonomiku-oblasti.html).

Від редакції: найбільш імовірною причиною перебування пана Чайківського у владних кабінетах  є ситуація в Аграрній партії. Напевне, в Порошенка зрозуміли, що аграрії претендують на наступних парламентських виборах на роль «третьої сили» і влада дуже не хоче віддавати цю «золоту акцію» основному конкуренту – Юлії Тимошенко.

Як відомо, ставку Порошенко планує робити на регіональні еліти, а не лише на традиційний для влади адмінресурс (https://www.pravda.com.ua/articles/2017/12/20/7166135/).

На момент виходу матеріалу ні сам Іван Чайківський, ні прес-служба Агарної партії Тернопільщини на прохання «Погляду» ніяк не відреагували на оприлюднені фото.

Коментарі вимкнені.