Щоб довести справжність свого імені, тернополянин мусить показувати паспорт, бо йому ніхто не вірить

Повне ім’я тернополянина, якому зараз за тридцять, Шевченшкільєнко-Мартинфільєнко Бронівогнеслав-Едуардоігорослав Миколайович. Підтвердженням цього є запис у паспорті, який чоловіку доводиться демонструвати часто. 

Чому його батько з цілком звичним ім’ям Микола дав сину таке дивне і доволі “незручне” ім’я не відомо. Однак його носій досі не наважився змінити це.

Відповідно до заповненої ним інформації на своїй сторінці у Facebook, 34-річний Бронівогнеслав-Едуардоігорослав має дві вищі освіти – вчився у політехнічному і педагогічному університетах Тернополя. Закінчив Тернопільську школу №21.

 

-1 thoughts on “Щоб довести справжність свого імені, тернополянин мусить показувати паспорт, бо йому ніхто не вірить

  • 01:00 | 20.09.2018 о 01:00
    Permalink

    в коментарях пише чоловік, який знає батька особисто, пояснює що син не перший роз змінює ім”я. Батьки про цей випадок не знали нічого…

  • 10:56 | 21.09.2018 о 10:56
    Permalink

    Те, що в нього 2 вищі освіти, інформація така собі. Базується на сторінці в соціальній мережі. Я можу написати, що Кембрідж закінчила і що з того? Та й батьки тут нідочого. Людина сама собі змінила прізвище та ім’я. Перш ніж постити неправдиву інформацію, перевірте її на достовірність.

Коментарі вимкнені.