Щоб відкрити “МакДональдз”, дозвіл Тернополю дав центральний офіс у Варшаві

Якщо зважити, то відкриття закладу харчування “МакДональдз” у невеликому місті Тернопіль – це прорив.

Давайте розберемося. Для того, щоб відкрити це кафе у нас, дозвіл Тернополю дав центральний офіс у Варшаві. Відповідно затвердили кошторис, виділили гроші на будівництво закладу. Якщо порівняти, сьогодні МакДональдзу немає ні в чималому Івано-Франківську, ні в прикордонних Чернівцях, та й взагалі наш буде лише третім у Західній Україні! То ж варто визнати, що це неабиякий рівень довіри варшавського офісу до нашого міста. Водночас, це й тест для місцевих підприємців: чи усвідомлять вони, що МакДональдз в Тернополі – це новий етап життя для міста, чи як завжди, будуть протестувати щодо чиєїсь, не їхньої ініціативи?

-1 thoughts on “Щоб відкрити “МакДональдз”, дозвіл Тернополю дав центральний офіс у Варшаві

  • 20:51 | 11.03.2018 о 20:51
    Permalink

    Це справді прорив на який давно чекали!! І він буде не третім, а у третьому місті!! Цікаво чому центральний офіс у Варшаві а не в Києві??

  • 12:20 | 12.03.2018 о 12:20
    Permalink

    а ви бували у тому Макдональдовi? Поiсте трохи – та будете разом лiкуватись вiд виразки шлунку та гастритiв. Нiчого хорошого в них нема. Даремно ви це вiдкриваете. Все-таки рiдня кухня не така шкiдлива. як тi гамбургери. А про прорив – то це для недорозвинутих котрi все в Европу бiжать.

Коментарі вимкнені.