«Школа-ліцей № 13» формує неординарні особистості

«Людина повинна робити вибір. У цьому і полягає її сила – у могутності рішень». Пауло Коельо

Вибір постає перед кожним – уже з дитинства. В подальшому він впливає на наше життя, ставить нас перед обов’язком довести його до кінця. Тому так важливо, щоб він був правильним.
Вибір навчального закладу – середовище, в якому протягом кількох років формуватиметься характер, багаж знань, майбутнє.

Активна, талановита, творча молодь з нестандартним та неординарним мисленням має статус випускників «Школи-ліцею № 13».
Випускники минулих років цього ліцею є студентами престижних вузів України, усіх місцевих ВНЗ та університетів Канади, Польщі, Росії тощо. Серед випускників ліцею є науковці з вченими ступенями, викладачі ВНЗ, а деякі з них працюють за кордоном як дипломовані спеціалісти.

В ліцеї можна розвиватися за такими напрямками: біолого-хімічному, інформаційно-технологічному, географічному, філологічному.

Ліцеїсти, які навчатимуться на спортивному відділенні, мають можливість вдосконалювати спортивну майстерність, фізичні навички і представляти заклад на рівні України та світу. Яскравим прикладом є ліцеїсти футбольного класу, які здобули I місце у змаганнях за Кубок України 2012 серед школярів, стали фіналістами Національного Кубку шкільного футболу Євро-2012.

Особлива увага в ліцеї приділяється роботі з обдарованими дітьми. Учні цього навчального закладу – постійні учасники, призери й переможці міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних предметних олімпіад та спортивних змагань.

ТНВК «Школа-ліцей № 13» м. Тернополя – це правильний вибір майбутнього. Адже, як казав А. Барбюс, «Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє».

Коментарі вимкнені.