Школярка Ілона Дядьо – одна з кращих у Тернополі. Підтримайте її

Ілона Дядьо ще школярка, але може дати фору багатьом дорослим. Саме вона потрапила у другий тур проекту “100 кращих тернополян”. Пропонуємо нашим читачам ближче познайомитись з нею.

1. Вашу кандидатуру було висунуто тернополянами до участі в громадському проекті-праймерізі «100 кращих тернополян». Чи знали Ви про це та чи очікували таку підтримку, адже до фінального голосування допущені лише ті, хто набрав п’ятдесят та більше висунень?

Не очікувала, але оскільки я є президентом міського учнівського парламенту “Наснага”, тому думаю саме завдяки великій підтримці парламентарів я потрапила у проект “100 кращих тернополян”.

2. Яка Ваша думка в цілому про громадський проект «100 кращих тернополян»?

Я з дитинства займаюсь активною суспільно-громадською діяльністю, а саме зараз усі ми хочемо змін, але зміни даються нам дуже важко. Проект “100 кращих тернополян”, це реальний шанс обрати людей, яким можна було б довірити майбутнє нашого міста.

3. Ми намагаємось знайомити читачів з номінантами даного рейтингу і тому пропонуємо Вам трішки розповісти про себе. Який Ваш основний рід занять? Які інші сфери інтересів?

На даний момент, я очолюю посаду міського учнівського президента. З дитинства я професійно займаюсь вокалом, закінчила музичну школу (по класу фортепіано), лауреат Міжнародних та Всеукраїнських пісенних конкурсів, гравець команди КВН “Давай поки нікого нема”, переможець Міського кастингу ведучих масових заходів, входжу у склад шкільної команди з волейболу та баскетболу.
Eчениця 10-ЛФ, ТНВК “Школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука”

4. Яка Ваша думка про ситуацію в країні? Як вважаєте: країні та владі потрібен час на зміни та реформи, чи все ж при ефективному керівництві революція вже мала дати успішні результати?

Після революції гідності минув вже рік, а ми ще досі чекаємо на зміну ситуації в країні. На мою думку, досить чекати і потрібно розпочинати з себе, тобто, змінювати становище своїми силами.

5. Що думаєте про поточний стан справ у Тернополі? Якщо варто щось змінювати, то що саме?

Я дуже задоволена тим, що у Тернополі так багато небайдужих мешканців, які готові у будь-який час допомогти людям, які цього потребують. Те ж саме хочу сказати і про владу нашого міста, приємно, що вони теж не стоять осторонь і активно підтримують Тернополян у їхніх діях.
6. Якби мали можливість звернутися до більшості тернополян, що б їм побажали чи запропонували?

Бути впевненими у собі, вірити у краще майбутнє! Тому що, рано чи пізно життя нашої нації, обов’язково, зміниться на краще!

Підтримати Ілону можна ТУТ

Коментарі вимкнені.