Шоста поліцейська станція на Тернопільщині – в Байківцях


19 травня у приміщенні будинку культури села Байківці урочисто відкрили поліцейську станцію, яка обслуговуватиме всі села Байковецької об’єднаної територіальної громади — Дубівці, Стегниківці, Лозову, Курники, Шляхтинці, Гаї Гречинські, Байківці.
Участь у заході взяли заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол, Байковецький сільський голова Анатолій Кулик, працівники Байковецької сільської ради, жителі села.

— Ці люди у формі, які стоять перед вами, допомагатимуть вам та підтримуватимуть правопорядок, — звернувся до присутніх на заході Олександр Богомол. – Пілотний проект, запущений у березні ц. р., продовжує успішно поширюватися Тернопільщиною та вшосте доводить, що для ефективної роботи поліцейським необхідно виходити з кабінетів та тісно співпрацювати з населенням. Приємно, що наш приклад беруть інші області. Дякую Байковецькій громаді за допомогу у відкриті станції, а поліцейським бажаю плідної та ефективної праці.
— Функціонування такої станції дає можливість місцевому населенню швидко та якісно отримати реальну правову допомогу, а поліцейські у свою чергу допомагатимуть людям у вирішенні багатьох питань. Бажаю вам приємної роботи з громадою та якомога менше тривожних викликів, – зазначив Олег Валов.
Керівником поліцейської станції Байковецької об’єднаної територіальної громади призначено заступника начальника сектору інспекторів поліції Тернопільського районного відділення поліції Юрія Петровича Яржемського. За словами Юрія Петровича, у поліцейській станції працюватиме шестеро осіб, які у режимі чергування цілодобово забезпечуватимуть надання послуг населенню. У розпорядженні полісменів є комп’ютерна техніка, автомобіль “Рено Дастер”, який 19 квітня ц. р. Байковецькій сільській раді передала голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе.
Ірина Юрко.
Фото Оксани Стареправо.

Коментарі вимкнені.