Шприци, бруд та націоналісти Тернополя – що спільного?

У  понеділок 7 жовтня, Автономні націоналісти Тернополя провели еко-акцію неподалік від відстійника на Бамі. Бажаючих долучитися до прибирання  сміття не знайшлося, але й кілька рук націоналістів було достатньо, – повідомляє інтернет-видання Автоном.

Коли активісти прибули на місце, то особливу увагу звернули на велику кількість використаних шприців, які були буквально  встелені по території. Але ні використані уколи, ні  пляшки, пачки від сигарет та неймовірна кількість бруду, яка знаходилась на цій ділянці не зупинила учасників. Впродовж пів години прибирання, результат був помітним та набагато приємнішим.

«Особливо й великих зусиль та витрат прикладати не довелося, адже коли ти працюєш на благо своєї землі та людей, ця справа здається тобі приємною,-  розповідає учасниця акції Наталя Мощова, – ми скинулися лише  по п’ять гривень, купили рукавиці і пакети для сміття і пішли прибирати на кільце на Злуки».

Також до активістів приєдналася журналіст видання “like”, яка разом із ними очищувала місцевість від забруднень.

Націоналісти закликають долучатися усім бажаючим до акції та сподіваються, що із них приклад братимуть також й інші молодіжні організації, адже екологічна чиста земля – один із перших кроків до побудови нової гідної країни.

Коментарі вимкнені.