Штукатурити стелю в “Перемозі” збиралися “Los colorados” після ювілейного концерту в Тернополі

Шість років тому, 21 квітня, на сцену вперше вийшли хлопці, які назвалися гуртом «Los colorados». З того часу цих агро-алко-рокерів добре знають не лише у Тернополі, а за межами міста, та й, ніде правди діти – у інших країнах. Зокрема, в Німеччині, де хлопці минулоріч активно «здоймалися» у кліпі на честь «Євро-2012».

На честь такої «переламної» цифри у творчій діяльності – шестиріччя, хлопці вирішили… піти у школу. Кажуть, що «садік життя» уже пройшли.

Аби «школа» вмістила усіх прихильників гурту, а сцена – усіх музикантів, котрі долучилися до створення неймовірного шоу, обрали український дім «Перемога». «Нафарширували» її різноманітною апаратурою, винесли дерев’яні стільці передніх рядів, утворивши таким чином повноцінний танцмайданчик, запросили режисера кліпу «Тільки у Львові», одягнули білі сорочки, краватки та червоні шорти, запросили на сцену дівчаток-випускниць у шкільних формах, вчителя трудового навчання та музики. Навіть дзвонили у дзвінок, наче  1 вересня.

Сцена також відрізнялася від звичних: червоні оксамитові лаштунки гармонійно поєднали із великою кількістю потужних різноколірних прожекторів, а класичні духові інструменти і  чорний рояль – із двома барабанними установками та бас-гітарами. При цьому, люди старшого віку, батьки музикантів та вагітні жінки могли зручно розміститися в кріслах, у верхній частині залу. А справжні фанати та навіть діти – слухали улюбленців прямісінько біля підніжжя сцени. Щоправда, «колорадосам» довелося добрячих пів концерту розігрівати публіку, аби під сценою зібралися навіть ті, хто спочатку сидів, і танцювали навіть ті, хто спочатку лише притупував ногою в такт музиці. Але музиканти знали, на яких струнах грати, і вже наприкінці двогодинного спекотного та драйвового шоу, у залі з кількох сотень глядачів, можна було надибати, мабуть, лише з десяток не спітнівших, не розтріпаних, не розпашілих та не втомлених.

У свій день народження в стилі шкільної дискотеки, «Los colorados» не соромилися й сісти відпочити прямісінько на сцені, таким чином «давши дорогу» дебютанткам – студенткам музичного училища. І поки голосиста красуня-солістка наспівувала блюз, «колорадоси» сьорбали на сцені чай із радянського сервізу в кружечки.

– Ну от, ви зараз підете додому, а нам ще тре штукатурити стелю в “Перемозі” на першому поверсі, – завершили виступ іменинники-дотепники «Los colorados». – То якшо хтось має вдома гіпс, штукатурку, то приходьте завтра зранку помагати.

Приємно, що по закінченні ювілейного концерту публіка не спішила розходитися. Спочатку музикантів ще двічі викликали «на біс!» та подарували квіти, а згодом глядачі просто ділилися один з одним враженнями та дякували і тиснули руки «колорадосам», а замість автографів ставили на тілі печатки у вигляді колорадського жука. Посміхалися після концерту і батьки музикантів. Було помітно, що вони пишаються своїми талановитими синами.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.