Сільським школам Тернопільщини – щастя від Табачника

Рівний доступ до якісної освіти в області забезпечується не тільки через наповнення загальноосвітніх шкіл новітніми засобами навчання, високопрофесійними вчительськими кадрами, новими формами педагогічної діяльності, але й створення необхідних умов для перевезення неповнолітніх до місць навчання й проживання. Нині шкільний автобус став невід’ємною частиною успішного здійснення навчально-виховного процесу та здоров’язберігаючим фактором на шляху вихованців до свого закладу освіти.

Радісною новиною для сотень школярів, які долали важкі кілометри до школи пішки та заспокоєнням для їх батьків стало повідомлення про надходження в область шкільних автобусів. У другій декаді червня цього року сільські райони нашого краю отримали від держави 32 транспортні одиниці.

За час дії державної та регіональної програм «Шкільний автобус» (з 2004 року) в область поставлено 73 автобуси за кошти державного і 30 – місцевих бюджетів.

На сьогоднішній день автопарк цих автобусів складає 103 транспортні одиниці, що дає можливість в основному вирішити проблему з підвезенням дітей дошкільного віку, учнів і педагогічних працівників до закладів освіти і місць проживання.

-1 thoughts on “Сільським школам Тернопільщини – щастя від Табачника

  • 13:27 | 14.07.2012 о 13:27
    Permalink

    а які школи конкретно отримали автобуси??? слабо написати??? чи вгадувати!

Коментарі вимкнені.