Скайп-міст з тернопільською письменницею буде “родзинкою” Тижня дитячої книги

З 15 по 19 квітня 2013 року у Національному музеї літератури України проходитиме сьомий Тиждень дитячої книги. Цьогорічне гасло Тижня – «Хто хоче чудеса творити, той має з книжкою дружити»  ХХІ століття – це епоха відео та Інтернету. Однак дитяча книга залишається провідним напрямком у формуванні національної самосвідомості та характеру дітей.

Любов до книги варто виховувати у ранньому дитинстві. Саме таку мету ставить Національний музей літератури України, щороку традиційно проводячи Тиждень дитячої книги.

Поділитися секретами письменницької майстерності з дітьми прийдуть письменники Анатолій Качан, Олександр Дерманський, Сергій Пантюк, Іван Андрусяк з донечкою Стефою, Лариса Ніцой, Володимир Чернишенко, Мар’яна Савка, Марина Рибалко і Марійка Морозенко. Пізнати таємниці створення ілюстрацій до книг маленькі відвідувачі зможуть з Костем Лавром, Максимом Паленком, Оксаною Денисевич, Світланою Совою, Ярославом Коломійчуком, Володимиром і Світланою Рак.

Родзинкою заходу стане скайп-міст із письменником Олесем Ільченком (Швейцарія) та художницею і письменницею Ганною Осадко (м. Тернопіль).

Коментарі вимкнені.