Скільки освічених людей на Тернопільщині

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, населення області у віці 6 років і старші становить 979,4 тисяч осіб, з них: повну вищу освіту мають 17,9%, базову вищу – 1,8%, неповну вищу – 13,4%, повну загальну середню – 17,1%, базову загальну середню – 13,2%, початкову загальну середню – 9,8%, не мають початкової загальної – 4,4%.

Професійно-технічну освіту має 22,4% населення області відповідного віку, – повідомляє Головне управління статистики у Тернопільській області.

-1 thoughts on “Скільки освічених людей на Тернопільщині

  • 00:47 | 7.09.2013 о 00:47
    Permalink

    Подібний випадок був на авто ринку Мотор(по-сусідству з «Братиславою»). В ході проведення перевірки дотримання вимог земельного законодавства службовими особами ТОВ «Спорттовари»,управлінням з контролю за використанням та охороною земель,було встановлено, що ТОВ “Спорттовари” самовільно зайняло земельну ділянку загальною площею 920 кв. м (579,73 340,28 м.кв.) та організувало на її території ринок торгівлі автозапчастинами, а також здає її в оренду підприємцям з метою отримання прибутку, про це порушення був складений акт. Також був доведений факт використання земельної ділянки ТОВ “Спорттовари”, для обслуговування авто ринку Мотор без правовстановлюючих документів, чим змінено її функціональне використання. Коли було виявлено приховування правдивої інформації від податкової інспекції про розмір прибутку від комерційної діяльності ТОВ “Спорттовари” (підраховано несплачений земельний податок), підприємцями було подано заяву, адресовану начальнику ДПА в Тернопільської області з проханням вияснити, для кого і за що беруться „додаткові збори ”, які не обліковуються і за які не видаються квитанції. Відповідь, до сих пір «гуляє»по кабінетах посадовців різних напрямків і галузей! Місцевий бюджет втратив величезні кошти!! «Братислава»-Гладкий М. ТОВ Спорттовари,в тому числі авторинок «Мотор»-Керничний В.С. Це два друга які почали «крутити махінації» ще з 80-тих років,минулого століття…Їхня «продумана схема» пережила не одну Владу….То якщо карати,то потрібно в першу чергу державних мужів,які сприяли відмиванню коштів.. Думається і віриться що прийде час,і всі хто причасний до шахрайства Гладкий М.П. Керничний В.С. і т.п. понесуть кримінальну відповідальність,так як в їхніх шахрайських діях є ЛЮДСЬКІ ЖЕРТВИ….

Коментарі вимкнені.