Скоро тернополяни ходитимуть на пікнік у «Топільче», як жителі Нью Йорку у Центральний парк?

2

4 лютого у Тернополі у форумі  “Задай курс владі: 10 стратегічних пріоритетів розвитку міста” взяли участь представники фракцій міської ради – депутат від “Батьківщини” Володимир Гринда, депутат від “Народного контролю” Вікторія Шараськіна та лідер фракції БПП “Солідарність” Володимир Місько. Депутати презентувати своє бачення майбутнього Тернополя.

А представники фракцій “Свобода”, “Радикальна партія Олега Ляшка” та “Самопоміч” надіслали електронною поштою стратегічні пріоритети, за якими працюватимуть у раді, але не презентували їх публічно на форумі.

Фракція ББП “Солідарність” запропонувала лише три пріоритети: відкритість і підзвітність влади, комунікація влади з громадою і зонування парків. Вочевидь, економічна складова для них не в приіоритеті. Лідер фракції основний акцент зробив на третій пріоритет та запевнив, що скоро тернополяни ходитимуть на пікнік у “Топільче”, як жителі Нью Йорку у Центральний парк, і спорудять атракціони не гірші, від закордонних.

Представник фракції “Батьківщина” говорив про розвиток освіти, медицини, створення нових робочих місць, ремонт прибудинкових територій та встановлення нових дитячих майданчиків, доведення доріг до рівня європейського міста, зелені насадження, багатоповерхові автопаркорки, проте, склалося враження, що в пріоритеті фракції християньське виховання, принаймі на цьому Гринда зосередив найбільшу увагу.

Для фракції “Народний контроль” актуальними і пріоритетними є антикорупційні заходи, вони вимагають публічного конкурсу на керівні посади, прозорого бюджету міста, прозорого ціноутворення усіх послуг, що надає міська рада, публічної оцінки роботи чиновників, посилення громадського контролю у владі. Також для фракції важливим є створення комфортних умов для життя та ведення бізнесу, відновлення економіки і промисловості, розвитку туризму, європейського рівня медицини, освіти, дорожнього покриття вулиць, транспортної інфраструктури.

“Сьогодні представники фракцій говорили про ідеалізоване бачення та вчергове пропагували популістичні гасла. Партії не розуміють механізмів реалізації того, що пропонують, а головне не усвідомлюють, що їх пропозиції мають відповідати бюджету міста” – Віта Думанська координатор кампанії “Стеж за грошима”.

Команда ЧЕСНО у Тернополі сподівається, що фракції доопрацюють свої пропозиції щодо стратегічного розвитку міста і зроблять їх чіткими, досяжними і вимірюваними.

Коментарі вимкнені.