Сцена коло головної ялинки України буде у вигляді золотих футбольних воріт

http://www.ukurier.gov.ua

7 грудня на Майдані Незалежності у Києві закінчили встановлювати головну ялинку країни, на яку витратили 20 тонн штучних голок. 

Цього року новорічне дерево буде прикрашене в стилі Євро-2012, засяє шістьма кольорами (в минулі роки було п’ять) і навіть отримає ім’я – “Веселка” – через своє забарвлення.

Вперше на верхівку одягнуть унікальну авторську прикрасу – полярну зірку з 3D-ефектом. Закінчать прикрашати євроялинку до 15 грудня, а запалять у День святого Миколая, 19 грудня.

Цього року гірлянд на ялинці буде більше. Про це повідомив генеральний директор Тернопільської компанії “Ялинка України” Петро Ордінанг, у якої місто замовило штучне 40-метрове дерево. “Для освітлення ялинки буде використовуватися нова технологія – 17 км гірлянд, які обвиватимуть ялинку по колу через кожні 5 мм, запалюватимуться за заданим часом”, – розповів Ордінанг.

При цьому гендиректор розвіяв страхи киян про те, що ялинка настільки важка, що може провалитися в метро. “За вагою дерево не перевищуватиме 20 тонн, а не 40 тонн, як повідомляли раніше. Така вага абсолютно безпечна”, – запевнив він. Нове освітлення для ялинки теж безпечне, оскільки “гірлянди всього на 24 вольта”.

Новорічна сцена буде оформлена у вигляді золотих футбольних воріт і гігантського м’яча з полем. Виступатимуть в новорічну ніч Тіна Кароль, група “Океан Ельзи”, ТНМК, Руслана. Також мерія обіцяє, що, як і торік, кияни побачать лазерне шоу на стіні консерваторії. Все свято обійдеться в 7 млн ​​грн, але в основному платитимуть спонсори, пише “Моє місто”.

Нагадаємо, встановлювати конструкцію для штучної головної ялинки України розпочали ще наприкінці листопада.

Коментарі вимкнені.