Сьогодні у Тернополі розпочинається найочікуваніший джазовий фестиваль JazzBez

img_6645Останнім фестивалем 2016 року у Тернополі стане ХІ міжнародний джазовий фестиваль JAZZBEZ. Відбудеться він 2, 3 та 4 грудня у Драматичному театрі.

Про фестиваль JAZZBEZ

Міжнародний фестиваль JazzBez був започаткований у 2000 році українським Львовом та польським Перемишлем.

«З того часу до ідеї проведення мандрівного джазового фестивалю долучилися ще десять міст з України та шість з Польщі. Тернопіль одне із них, – розповідає директор фестивалю JazzBez Олег Макогін. – Джазовий фестиваль проводиться традиційно взимку у різних містах приблизно в одні і ті ж дні. За цей час джазові колективи переїжджають з одного міста-учасника фестивалю до іншого і кожного дня виступають перед новою публікою».

 Цікавим є той факт, що за одинадцять років проведення JazzBez у Тернополі участь у фестивалі взяло понад 700 учасників та більше десяти тисяч глядачів.

Усі концерти розпочнуться о 19.00 год. у Драмтеатрі. Квитки можна купити у касі Драмтеатру, у ЦУМі (відділ «Коніка») та на сайті Gastroli.ua. Після концертів у неофіційній атмосфері у закладах «Бункермуз» (2.12) та «Коза» (3-4.12) відбудуться традиційні джем-сейшини.

Партнери

Організаторами фестивалю JazzBez у Тернополі традиційно виступає міська рада, мистецьке об’єднання «Коза» та музичний центр «Бастер». Проте без підтримки партнерів провести такий фестиваль було б неможливо.

Генеральним партнером цьогорічного фестивалю «JazzBez» стала тернопільська пивоварня ОПІЛЛЯ. А офіційним партнером – компанія АГРОПРОДСЕРВІС.

«Наша компанія вже вдруге виступає партнером джазового фестивалю «JazzBez». Адже окрім соціальних проектів, компанія ще обрала напрямок меценатства. Тому ми підтримуємо проекти, які спрямовані на популяризацію сучасної української культури та ініціативи, пов’язані з мистецтвом, – розповідає представник компанії «Агропродсервіс» Олег Удич. – Сподіваюся, що ця співпраця буде тривалою і наступного року ми будемо знову бачити фестиваль JazzBez у Тернополі».

Також партнерами фестивалю виступає салон шкіри та хутра FERRIZO та спортивно-розважальний комплекс КАРУНА.

Коментарі вимкнені.