Сьогодні до Тернополя приїхала найсильніша дівчина світу

Родина акробатів-важкоатлетів Акулових буде виступати на вечірці в концерт-холі “Холідей” у суботу, 19 січня. Початок вечірки – о 22.00. вхід – 30 грн для дівчат і 50 грн для хлопців.

В Тернополі неординарна сімя буде показувати свої силові трюки.

Сім’я Акулових – із Кривого рогу. Уся родина – артисти спортивно-циркового жанру. Донька Варя Акулова – майстер спорту з важкої атлетики та пауерліфтингу. Вона піднімає вагу, яка в багато разів перевищує її власну.

Батько Варвари – Юрій – важкоатлет, мати Лариса і молодша сестра Барбара теж займаються силовими вправами. Саме батько і почав тренувати дівчинку, причому іще з двохтижневого віку маляти. У півтора роки дитина уже показувала повноцінний цирковий номер.

У Книзі рекордів Гіннесса її зареєстрували спочатку як найсильнішу дитину світу, а потім як найсильнішу дівчину.

Їхні таланти тернополяни бачили в телепрограмах “Україна має талант”, “Хвилина слави” тощо. Зокрема, на одному з них Варя піднімала тата, маму, двох асистентів і ще дві гирі. Згалаьна вага всього – 350 кг.

Крім того, ці артисти виступають на циркових аренах різних міст України, а також брали участь в телепроектах Англії, Німеччини, США, Польщі, Японії, Кореї та ін.

Коментарі вимкнені.