Сьогодні Тернопіль порине у середньовіччя

26 серпня з 12 години і до 19 відбуватиметься вже вчетверте Свято Тернопільського замку!

У програмі:
Забавки для дітей від Пласту. Призамкова територія, 14:00.
Відтворення похідного стійбища лицарів, лицарські бої, приготування та частування гостей їжею лицарів. Призамкова територія 15:00 – 19:00.
Мандрівна кухня. Призамкова терноторія 12:00 – 19:00
Відтворення середньовічного міського ярмарку. Майдан Волі. 13:00

Концерт фолк-колективів (з 16ої години):

Йорий Клоц (Львів)
Формація хлопства ліхого порає музику крайню!
«Йорий Клоц» – команда, що постійно змінюється та експериментує з інструментами та звучанням, але незмінним залишається характер самої музики – відчайдушний і зухвалий. Недарма команда називає себе «Формацією хлопства ліхого», бо їхні виступи – це буяння шаленства та азарту, невгомонності та імпровізаційної гри.
Гурт почав творити з 2008 року і за цей час встиг об’їздити багато фестивалів та музичних заходів в Україні та за кордоном. Через свою непосидючість та запальність «хлопство» є частим гостем різноманітних вечорниць, вуличних концертів, забав. Наразі у команді грають і співають Гордій Старух (гітара, вокал, перкусії, духові), Олесь Коваль (ліра, вокал, бандура), Іван Жогло (альт), Антон Лубій (барабани, вокал).

Ground Folk (Львів)
Колектив виконує середньовічну европейську музику, послуговуючись бузукі, волинкою та перкусією

ФаМажор (Тернопіль)
Їхня філософія– це жива музика, яка тішить слух і веселить душу. В репертуарі гурту власні та народні пісні. Орест Кутрань – гітара,сопілка, вокал; Андрій Гуменецький – ударні; Андріан Кутрань – труба, сопілка; Олег Білик – бас-гітара, контрабас; Тарас Сотула – клавіші, баян.

Коментарі вимкнені.