Сьогодні у Тернополі покажуть фільм присвячений героїчному подвигу захисників Донецького аеропорту

Сьогодні о 18 годині  у  тернопільському Палаці кіно (вул.Івана Франка) відбудеться безкоштовний показ фільму “Аеропорт”, присвяченого героїчному подвигу захисників Донецького аеропорту.

Кожен із 242 днів оборони міг стати останнім. В один із таких днів, 1 жовтня 2014 року, захист Міжнародного летовища «Донецьк» очолив полковник військ спецпризначення з позивним «Редут». Саме він став головним на цьому рубежі захисту об’єкту стратегічного значення.

У центрі сюжету фільму «Аеропорт» – розповіді «Редута» і його товаришів – бійців, волонтерів, журналістів. Картина відтворює один день із життя захисників аеропорту, показує історію перевтілення нескорених воїнів на справжніх кіборгів, історію відваги, надії та любові до рідної землі, історію тих, хто був готовий не тільки воювати, а й померти не здаючись.

Документальний фільм «Аеропорт» створено за ініціативи Адміністрації Президента України, на замовлення Міністерства Оборони України і за участі Українського Кризового Медіа Центру. Виробництво та технічна підтримка фільму на безкшотовній основі забезпечила компанія «FILM.UA Group».

Коментарі вимкнені.