Що сказав Джастін Тімберлейк про портрет з цвяхів від Зеника Палагнюка


Нещодавно 19-річний художник з Чорткова Зеник Палагнюк, зробив портерт Джастіна Тімберлейка з кількох тисяч цвяхів і кілометрів ниток.

Для виконання цієї роботи хлопцю знадобилось 24 км нитки, 13 тисяч цвяхів і 200 годин праці. Полотно мало стати подарунком для Тімберлейка з нагоди народження його сина. Відео процесу створення портрету співака за декілька днів набрало вже 840  тисяч переглядів і величезну кількість схвальних відгуків. “В Тімберлейка народився син і я якраз почав робити цю роботу, я думаю, що це був би гарний привід. Я дуже люблю його музику, це надихає мене навіть на якусь творчість, якщо би він хотів забрати цю роботу, то я готовий би був подарувати”, – сказав Зеник виданню “Доба“.

Також хлопчина написав Джастіну Тімберлейку в соцмережах і ось нарешті Зеник отримав реакцію від нього на свій шедевр. Про це розповідає Вікторія Волошина.

– Цьому милому хлопченяті, що тижні два тому рвав Інтернет, таки написав і Джастін, і мать йойна, тобто Джастінова. Сказали, що це amazing. Чось так тішусь (ледь не сказала, як дурень цвяшком, але це не у цьому випадку).

До речі, Зеник зараз перебуває у США.

Коментарі вимкнені.