«Speed Dating» у Тернополі: для знайомства вистачає п’ять хвилин (відео)

Швидкі побачення набирають популярності в українських містах. Історія «Speed Dating» розпочалась у 1998 році в американському штаті Каліфорнія. З часом такі побачення розповсюдилися по світу, як революційний спосіб знайомства для  успішних, але зайнятих людей. Вже третій рік поспіль у Тернополі відбуваються такі зустрічі напередодні Дня всіх закоханих.

Ірина Драч, організатор «Speed Dating» у Тернополі:

«Ми запрошуємо молодих людей, які бажають поспілкуватися. Зазвичай ми формуємо рівну кількість учасників – це переважно 10 пар, тобто 10 хлопців і 10 дівчат. На спілкування їм виділяється 5 хв. А через 5 хв. – дзвінок і хлопці повинні пересісти за сусідній столик. Так би мовити, вирушити у наступне побачення. Відповідно, щоразу в нас формується нові 10 пар і учасники спілкуються, знайомляться. А вкінці заповнюють картки симпатій, де обирають тих, хто їм сподобався».

У 2012-му році з’явився новий вид спілкування – «Speed Dating» онлайн. Відмінність таких побачень у тому, що «розмова» відбувається через Інтернет. Час на спілкування та правила не відрізняються від швидкого побачення віч-на-віч, пише ІНТБ.

Коментарі вимкнені.