Специфіку тернопільського регіону врахують у податковому законодавстві

Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко доручив керівникам територіальних органів ДПС наступного тижня провести у регіонах комунікаційні сесії з місцевими підприємцями та громадськістю. За результатами такого діалогу з бізнесом будуть зібрані та систематизовані пропозиції  щодо вдосконалення функціонування податкової системи з огляду на регіональну специфіку. Враховуватимуться й ті проблемні моменти, що виникають на місцях із адмініструванням податків. Сформульовані ідеї щодо вдосконалення системи оподаткування будуть відображені у програмі лібералізації державної податкової політики до 2014 року, яка розробляється на виконання доручення Президента Україна Віктора Януковича.

Заходи з лібералізації податкової системи запроваджуватимуться, насамперед, відповідно до побажань підприємців. Особливу увагу буде приділено вивченню думки малого та середнього бізнесу в регіонах, у тому числі малих містах та депресивних територіях.

Варто зауважити, що податкова служба постійно працює над  спрощенням системи адміністрування платежів та створенням законодавчих передумов для підтримки бізнесу. Свідченням цього є узаконена ініціатива податкової служби щодо розширення  спрощеної системи оподаткування для бізнесу за рахунок введення п’ятої та шостої груп платників єдиного податку. Крім того, на даний момент у Верховній Раді зареєстровані законопроекти №11284-11285 із поправками до Податкового кодексу та інших законодавчих актів для вдосконалення адміністрування податків і зборів. Ними передбачається зменшити розміри ставок оподаткування для  5 та 6 груп платників єдиного податку: з 7 та 10% до 5 та 7%. Крім того, скасовується обмеження кількості найманих працівників.

Коментарі вимкнені.