Справа тернопільських прокурорів потрапила в “антирейтинг” НАБУ

У Національному антикорупційному бюро України заявили, що з поміж 166 кримінальних проваджень, в яких станом на кінець жовтня 2018 року завершено досудове розслідування, у 48 справах навіть не відбулося підготовче судове засідання.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зазначається, що цей “антирейтинг” очолює так звана справа “тернопільських прокурорів”, яку розглядає Хмельницький міськрайонний суд. Серед обвинувачених колишні перший заступник керівника Тернопільської місцевої прокуратури Володимир Соколишин, старший прокурор прокуратури Тернополя Павло Хоменко, прокурор Тернополя Віталій Сідоров, заступник прокурора Тернопільщини Іван Антонюк  і адвокат Ростислав Молень.

“Суд вчергове постановив повернути обвинувальний акт. Провадження не розглядається вже майже 2 роки після передачі до суду – з 11 листопада 2016 року”, – йдеться у повідомленні.

За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, 23 жовтня 2018 року Хмельницький міськрайонний суд втретє завернув прокурору обвинувальний акт, який, на думку суду, не відповідає вимогам КПК України.

Коментарі вимкнені.