Справу убивць кременецького активіста Віталія Ващенка передають до суду

Справу чотирьох убивць – організатора, посібника й двох виконавців, кременецького активіста Віталія Ващенка поліція передає до суду.

Про це розповів на прес-конференції з представниками ЗМІ начальник ГУНП у Тернопільській області, полковник поліції Олександр Богомол. Додав він також, що це вбивство до кінця не розкрите, адже, щоб притягти до відповідальності замовника, у поліції не вистачає доказів. Кажуть лише, що вбивство пов’язане з громадською діяльністю активіста.
Нагадаємо, замовне вбивство 48-річного активіста ГО «Народна рада», депутата Кременецької міської ради Віталія Ващенка сталося 26 травня цього року. На пошуки вбивць були задіяні всі оперативні підрозділи Тернопільщини, завдяки чому через майже два тижні після трагедії вдалося затримати організатора злочину, посібника й одного із виконавців. Майже два тижні близько 30 працівників ГУНП у Тернопільській області проводили спецоперацію на території Дніпровської області, звідки злочинці родом і куди утекли відразу після скоєного. У ході операції було проведено велику кількість негласних слідчих дій, у результаті яких 7 червня затримали одного із виконавців і посібника злочину. А через два дні, 9 червня, у Тернополі на одній із станцій техобслуговування затримали також організатора злочину. Під час обшуку правоохоронці знайшли в його автомобілі близько 40 тисяч гривень, 22 мобільні телефони, стартові пакети різних мобільних операторів та інші речі, що використовувалися для організації злочинного нападу. Згодом затримали й ще одного із виконавців, якого до того було оголошено в міжнародний розшук.

 НОВА Тернопільська газета

Коментарі вимкнені.