«Чому потрібно приватизувати землю?», — говорять спеціалісти ЗЕНІТ ЕКСПЕРТ

zenith-expert-logoНайчастіше з проблемами неприватизованої землі стикаються люди, які вступають у свої спадкові права або вирішили купити чи продати присадибну ділянку чи нерухоме майно. Для того, аби вільно розпоряджатися своєю землею, Вам потрібно підтвердити свої права на неї, тобто для початку треба приватизувати землю.

На жаль, бувають неприємні випадки, коли шахраї продають майно, яке їм не належить, або право на яке в них не зареєстровано, не успадковано, і пізніше його справжні власники можуть висловити свої законні претензії, тоді новий власник опиниться ні з чим. Аби попередити такі випадки, важливо купівлю-продаж землі здійснювати лише після консультації з спеціалістами, і перевіривши всі документи та нотаріально оформляти ці угоди. У жодному разі не приставайте на пропозицію купити будинок чи квартиру без належного оформлення документів. Часто люди так роблять, щоб зекономити на переоформленні документів, але саме такими схемами часто користуються шахраї.

Також Ви можете постраждати від родинних суперечок – коли на одне і те ж нерухоме майно претендують кілька власників, і один з них поспіхом пропонує Вам продати своє майно. У разі судового рішення на користь іншого власника, договір купівлі-продажу буде вважатися недійсним. Тому вимагайте від людей, в яких плануєте придбати майно чи землю документи, що посвідчують їхні права на це майно.

Часто з подібними проблемами стикаються також люди, які успадкували неприватизоване нерухоме майно чи землю. У такому разі процес оформлення права власності займе більше часу, і в цей час власник не може продати чи подарувати це майно.

Виходячи з всього вище сказаного, ми радимо убезпечити себе і приватизувати землю, якою Ви володієте: присадибну ділянку, землю, на якій побудовано Ваш будинок або дачу, ділянку особистого селянського господарства, пай, та бути дуже обережним при купівлі землі та майна. Маючи всі належні документи, які посвідчують Ваші права на нерухоме майно та землю, Ви можете вільно ним розпоряджатися – продавати (якщо це не земля сільськогосподарського призначення), дарувати, закладати, давати в оренду. Нагадаємо, що в Україні запроваджено мораторій на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земель товарного сільськогосподарського виробництва (паї) до 01.01.2018 року.

Якщо ж Ви вирішили приватизувати землю, Вам потрібно звернутися в землевпорядну організацію, яка підготує для Вас документацію із землеустрою, що включає в себе точні обміри земельної ділянки та інформацію про власників.

Якщо Вам потрібна консультація щодо приватизації землі, телефонуйте нам за телефонами: (098) 777-83-44, (066) 77-83-44.

Землевпорядна організація ЗЕНІТ ЕКСПЕРТ – Ваш експерт в земельних питаннях.

м. Тернопіль, вул. С. Крушельницької, 1.

Телефони: (098) 777-83-44, (066) 77-83-44.

Сайт: http://zenith.expert.

Коментарі вимкнені.