“Стара” шахрайська схема на Тернопільщині знову запрацювала

Заощадження втратила 77-річна мешканка райцентру Бережани, довірившись шахраям. Пройдисвіти видурили у пенсіонерки 12 тисяч гривень.

Аферистів потерпіла зустріла уранці на вулиці. Незнайомий чоловік та жінка вийшли з машини та стали розпитувати, як потрапити до місцевої лікарні. Мешканка райцентру погодилася сісти в авто та показати дорогу до медзакладу.
Вже в салоні автомобіля незнайомка слізно розповіла, що їх товариш потрапив до мед закладу і потребує термінового оперування. Лікарі просять негайно оплатити операцію та купити дорогі медикаменти. Незнайомці хвилювалися, що не встигли обміняти валюту, спитали, чи не могла б жінка швидко поміняти їм долари на гривні. У підтвердження своїх слів аферистка витягла з сумки чималу пачку з валютою.Старенька погодилася. Разом поспішили до помешкання жертви.
Потерпіла винесла з дому усі заощадження та віддала у руки аферистам. Аферисти хотіли обміняти більше, однак старенька вже не мала вдома грошей. Домовилися, що залишають усю валюту, а згодом повернуться за рештою. Простягнули сумку з якої витягали гроші та поспішили до лікарні.
Жінка помітила аферу не одразу. Довго чекала повернення нових знайомих, а вже потім відкрила сумку. Побачене вразило – замість пачки грошей знайшла папір лише зверху лежало 50 доларів. Бережанка поспішила за допомогою до правоохоронців.

Коментарі вимкнені.