Степлер та миючий для посуду, – тернополянка шокована списком, який їй сказали купити у дитсадку

Доброго дня.Мене цікавить така інформація: чи мають право в дитячому садку, помимо оплати за відвідування, видавати батькам різні списки для купівлі засобів ніби то для користування лише моєю дитиною? Про це написала на сайті міської ради мати дитини.

З 1 вересня сказали купити іграшку для групи щоб була вартістю коло 200 грн і дали список батькам, щоб вони собі розібрали хто яку купляє.Помимо цього кожного місяця ми здаємо по 20 грн на питну воду і канцелярку дітям.

Сьогодні ж я була шокована наступним: прийшовши забрати дитину з садочка мені видали надрукований список того,що потрібно купити для садочку і для користування моїй дитині. перелік мене вразив.Цитую:фарби гуашеві, клей ПВА, кольоровий папір, кольоровий картон, олівці кольоров, фломастери, альбом, степлер, срепки, файли, маркери, ручки, туалетний папір, дитяче мило, миючий засіб для посуду, миючий засіб для туалету.

Це 35ий садочок МОЛОДША ГРУПА(діткам від 3 до 4 рочків). Невже дитині потрібен в такому віці степлер і чи витратять на мою дитину по банці миючих засобів? В групі більше 30 дітей. Що будуть робити з блоками канцелярії і 30 банками миючих засобів?ніхто з батьків не прослідкує користувалась його дитина цим вім чи ні. А список всього вище названого тягне на суму біля 300 грн як мінімум.

Невже 35ий садочок з басейном на стільки бідний,що не має елементарного?Минулого року такого списку не було. не можу зрозуміти такої політики.. Скажіть будь ласка в вихователів є право на такий збір з батьків і куди звертатись якщо немає?

Comments are closed.