Сергій Надал з депутатами готують черговий злочин?

У тернополян патріотична Тернопільська міська рада намагається вкрасти чергову земельну ділянку. Про це у мережі Фейсбук повідомляє  Віталій Бойчук.

  • Навіть війна не зупиняє черговий схематоз деяких місцевих депутатів. На сесію Тернопільської міської ради, яка відбудеться 02.02.2024, винесено проект проект рішення, яке передбачає надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Олександра Довженка,18б ПП «Моноліт – Проект».
    На підставі цього дозволу, земельна ділянка площею до 0,0343га буде передана в оренду для обслуговування будівель магазину автозапчастин з міні-баром, пунктом автотехсервісу (мийка), сервісними постами, за адресою вул. Олександра Довженка,18б.
    Зараз ця ділянка належить громаді, ПП «Моноліт – Проект» використовує її на підставі сервітуту.
    На цій земельній ділянці відсутні будь – які обʼєкти нерухомого майна й згідно норм Земельного кодексу України ця земельна ділянка може бути передана в оренду лише на підставі аукціону!  Фактично в стінах ТМР готується черговий злочин. Шановний очільник поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко зверніть увагу на цей допис. Друзі-тернополяни, прошу репост, адже увага громадськості може зупинити черговий земельний дерибан.

Коментарі вимкнені.