Фотостудія “Дзеркало”в Тернополі — де є все і навіть більше

Гарні фото – важливий елемент для сучасної людини. Якщо раніше наші батьки робили всього декілька світлин в фотостудії для сімейного альбому, то зараз якісний контент вкрай необхідний для соцмереж, для роботи, бізнесу і просто для гарного настрою.

Як і де зробити якісні фото? Якщо хочете мати професійні світлини, то звертайтеся до професійних фотографів. Найкраще проводити фотосесію в студії. І в цьому можна переконатися, завітавши в фотостудію Dzerkalo, яка працює в Тернополі по вул. В. Великого, 7а.

Фотосесія в студії не залежить від погодних умов (хмарно, дощ, злива, сніг, сильний вітер). Вам не доведеться дивитися на прогноз погоди та переносити фотосесію на інший день. В студії завжди затишно. 

За час фотосесії можна змінити кілька образів (можна опрацювати 5-6 комплектів одягу, взуття). Вам зручно буде переодягнутися в гардеробній кімнаті. За потреби одяг можна попрасувати.

В студії комфортно підготуватися до фотосесії, зробити макіяж, зачіску на місці і не переживати, що зачіска розлетиться, а макіяж «попливе». В студії є професійні перукар та візажист, які готові створити неперевершений образ.

В фотостудії Dzerkalo є 300 м. кв. різних локацій. Під час фотосесії можна зробити багато різнопланових фотографій і використовувати їх почергово.

Професійне обладнання допомагає фотографу створювати ідеальні кадри – кольорові, текстурні фони (паперові, тканинні, штукатурні), софтбокси, лампи імпульсного та постійного світла, кольорові фільтри, аксесуари. Все можна використовувати під час фотосесії.

Для створення неповторних кадрів в студії є спеціалізоване обладнання – генератор штучного снігу, генератор диму, бульбашок та професійний вентилятор. Вони дозволяють зробити досить цікаві фото.

Фотосесія – це завжди гарний настрій та приємні спогади. В фотостудії Dzerkalo знімають backstage і ви отримаєте коротке відео на згадку. 

Якщо втомилися, то є запашна кава з кавового апарату, чай, водичка та wi-fi.

Фотостудія Dzerkalo – ідеальне місце для фотосесії (персональної, дитячої, сімейної, корпоративної, рекламної) Професійна фотосесія – чудовий варіант подарунку, який викликає емоції під час зйомки і під час перегляду готових фото. В фотостудії Dzerkalo можна придбати подарунковий сертифікат на годину фотосесії (оренда всієї студії, робота фотографа, обробка фото).

А нещодавно вийшов перший номер глянцевого журналу Dzerkalo. Кур’єри доставляють його безкоштовно по юридичних адресах Тернополя. Примірник можна отримати в студії, а також переглянути журнал онлайн на сайті dzerkalo.te.ua

Instagram – @fotostudio.dzerkalo Facebook – Фотостудія Dzerkalo Щоб замовити фотосесію, придбати подарунковий сертифікат або зробити публікацію в глянцевому журналі, телефонуйте 0983770022 Фотостудія Dzerkalo: м. Тернопіль. вул. В. Великого, 7 а.

Коментарі вимкнені.