Олександр Тугарєв: «Участь в Олімпійських іграх – лише своєрідний чекпоінт у кар’єрі»

Sashko2

21-річний тернопільський віндсерфінгіст Олександр Тугарєв під час цьогорічних Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро за підсумком 12 гонок завершив змагання на 23 позиції світового рейтингу, піднявшись із 54-го місця.

— В одній з гонок я отримав дискваліфікацію, ще кілька невдалих приходів і піднятися вище було важко. Але зробив усе, що міг, і в принципі результатом задоволений, — розповів “Погляду” Олександр Тугарєв. — Коли лише проходив на Олімпійські ігри, взагалі думав, що моя участь там щось неможливе. Коли ж приїхав у Ріо-де-Жанейро, нічого особливого не відчув. Це, як просто чергові змагання. Тільки людей менше, ніж зазвичай. Це своєрідний чекпоінт у кар’єрі. Дуже відчувалася підтримка з України. Такого шквалу повідомлень про підтримку я не очікував навіть! Вдячний всім, хто вболівав за мене! Це важливо”.

Sashko1

Тернополянин Олександр Тугарєв не лише спритний і сильний віндсерфінгіст, а й один з п’яти найкрасивіших yкpaїнцiв на Олімпіаді за версією тeлeкaнaлу «1+1». “Після цього рейтингу зареєстрував свій акаунт в Instagram, бо в решти “найкрасивішивіших” вони є, лише в мене не було”, — жартує Олександр.

Нині Олександр Тугарєв навчається у коледжі економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету. Перший тренер — Олексій Нижегородов. Нині тренує Олександр Тугарєв (батько). Хобі — музика.

“Бути віндсерфінгістом — означає щодня тренуватися по 2-3, а то й по 5 годин, — каже Олександр. — Віндсерфінг — це стиль мого життя. Коли проводжу більше двох тижнів без дошки, починається “ломка”.

Ріо-де-Жанейро Олександр ще не встиг особливо роздивитися. “Кажуть, тут небезпечно, організатори не рекомендують нам покидати територію олімпійського селища”, — розповів спортсмен. — Загалом же Бразилія дуже зелена”.

Фото з приватної галереї Олександра Тугарєва.

Коментарі вимкнені.