Перші два заняття – безкоштовні: у тернопільському танцклубі «Альянс» відкрили осінній набір

Танцювальний клуб “Альянс” має солідний досвід і високу репутацію в Україні, в травні минулого року він відзначив 20-річний ювілей з часу заснування. Пари з “Альянсу” представляли нашу державу на Чемпіонаті Європи в Парижі, Голландії, Польщі, на найпрестижнішому Чемпіонаті світу — в королівському палаці в Англії. Наразі в “Альянсі” проводять осінній набір.

Як розповіла керівник “Альянсу” Ольга Полигач, перше заняття для нових відвідувачів клубу відбудеться у БК “Залізничників” (проспект Степана Бандери, 11) 9 вересня о 14:00 год, але заявки на навчання можна подавати вже. Контактні номери телефонів для цього: +38 (067) 13-19-770, +38 (067) 712-80-89. Перші два заняття – безкоштовні.

Легкість у рухах є характерною рисою тих, хто вміє танцювати.

–  Дехто вчиться танцювати, інші народжені для цього, — каже Ольга Полигач. — Втім, успіх у хореографії – це далеко не завжди наслідки генетики, радше – тяжка, навіть фанатична праця у купі з вірою тренера. Щоб досягати високих результатів у хореографії, слід танцювати щодня по три години – самостійно і з тренером.

Інтерв’ю про історію становлення тернопільського танцювального клубу “Альянс” можна переглянути ТУТ.

Коментарі вимкнені.