П’ятнадцятирічний художник встановив рекорд і відкрив свою виставку

В українському домі “Перемога” Тернополя відкрили персональну виставку п’ятнадцятирічного Павла Шачка.

Нагадаю, художник народився у Гаях-Шевченківських Тернопільського району, заявив про себе перемогами на конкурсах і персональними виставками.

Відкриваючи експозицію, начальник управління культури та мистецтв міської ради  Олександр Смик відзначив, зокрема, що таланти треба вчасно помічати й підтримувати.  Для художника ж важливо не тільки засвітити свою зорю, а й зробити так, аби вона довго сяяла, що не можливо без постійної праці над собою. Цю думку продовжив директор Тернопільської художньої школи ім. М. Бойчука, де навчався Павло, Сергій Музика. Він мовив, що за 44 роки  існування цього навчального закладу було понад тисячу випускників, але лише близько чверті далі продовжили навчання за творчим фахом.

Не менш важлива й допомога близьких – розвиткові таланту сина  всіляко сприяли батьки. Творчому становленні допоміг вчитель, заслужений художник Микола Дмітрух. Він мовив, що родина – та команда, завдяки якій Павло став таким, яким є нині. Пан Микола відзначив, що йому було приємно бути наставником Павла, він вдячний долі за такого учня, а тепер радий такому колезі.

 

Олександр Смик вручив Павлові Шачку свідоцтво про встановлення рекорду Тернополя з написання картини в стилі “Авангард” за 2781 секунду. Нагадаю, що напередодні художник створив картину “Ангел миру”, присвячену Дню Незалежності.

Сам Павло був небагатослівний, мовив, що своїми роботами хотів торкнутись кожного.  

Анна Золотнюк.

Фото авторки.

Коментарі вимкнені.