Тернопіль стане туристичним центром

Принаймні, така мета в організаторів Першого тернопільського туристичного форуму. Він відбудеться в обласному центрі 23 березня у Палаці кіно (вул. І. Франка, 8), де впродовж дня обговорюватимуть виклики, презентуватимуть досягнення, плануватимуть співпрацю і консолідуватимуть свої сили представники туристичної галузі країни. Очікують, що форум збере більше двохсот активних гравців цього ринку.

Про це та інше під час прес-конференції розповіли організатори форуму – керівник Туристичного інформаційного центру Тарас Ковальчук, начальник управління стратегічного розвитку Тернопільської міської ради Юрій Дейнека та голова громадської організації «Туристична асоціація Тернопілля» Наталя Волощук.

Вони наголосили: мета заходу напрацювати способи активізації розвитку внутрішнього туризму, просування туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризації маловідомих об’єктів Тернопілля тощо.

Гості з різних міст України поділяться своїм досвідом. Тернопіль теж не лишиться осторонь. Тарас Ковальчук розповів, що на форумі представлять, окрім іншого, оновлену туристичну мапу Тернополя та проект «Вихідні у Тернополі». Останній розроблений для транзитних туристів, які приїжджають у наше місто на кілька днів, аби відпочити, оглянути цікаві місця та поїхати далі. Особливість туру полягатиме в тому, що за короткий час мандрівникам запропонують оглянути не тільки принадні місця обласного центру, а й заїхати трохи далі вглиб області.

Наталя Волощук наголосила: плануючи форум, йшлось про те, аби об’єднати і дати слово різним представникам туристичного сектору – державних, комунальних, громадських, приватних структур, самоврядних органів, освітніх закладів, закладів розміщення і харчування та інших. Велику увагу приділять розвитку туристичної привабливості Тернополя. Зокрема, обговорять якість надання туристичних послуг у місті, тренди міської айдентики та її ефективне використання, розробка привабливих маршрутів, позиціонування та просування на ринку.

Запрошують до участі у форумі й тернополян. Для цього треба заповнити форму заявки, яка розміщена на сторінці події у Фейсбуці, або зареєструватись перед початком заходу.

Анна Золотнюк.

 

Коментарі вимкнені.