Тернопільські журналісти стали моделями (фото)

Зазвичай, журналісти – по той бік фотоапарата. Цього разу вони спробували себе у ролі моделей. Костюми та інтер’єр для фотосесії надала приватна Етногалерея «Спадок» родини Демкур. Кожен з учасників міг обрати український стрій і головний убір собі до вподоби.

– Я вдячний журналістам, які відгукнулися на пропозицію щодо популяризації української культури у формі фотосесії в етногалереї «Спадок». Представники ЗМІ завжди на передовій інформаційних потоків, тому вони якнайкраще можуть донести до читачів, слухачів і глядачів важливу інформацію. Приємно, що тернопільські медійники вирішили підтримати розвиток культурної дипломатії у такий спосіб,- каже власник Етногалереї «Спадок» Тарас Демкура.

Пан Тарас зізнається, що перед початком робочого дня любить зайти в галерею і доторкнутися до вишиванок, щоб мати настрій і натхнення на тривалий час.

– Спостерігаючи за тим, як журналісти приміряли українські строї, сам переймався їхнім настроєм. Усі самодостатні і реалізовані особистості на певну мить перетворювалися на інших людей, були зачаровані неймовірними вишиванками, плахтами, горботками, прикрасами. Кожна жінка ставала справжньою королевою. В етногалереї «Спадок» панував неймовірний настрій і атмосфера. Всі ніби торкалися чогось дуже особливого і важливого. Як на мене, це було наче спілкування поколінь, – додає Т.Демкура.

Працював із моделями знаний фотохудожник Тарас Хлібович. Хустки і намітки пов’язувала працівниця Етногалереї Тетяна Фарина. Ідея фотосесії належить журналістці Яніні Чайківській.

Коментарі вимкнені.