Торф’яні котельні стануть предметом суду між “Тернопільтепло” та екологами

Управління екології Тернопільської ОДА виступатиме відповідачем перед ТОВ «Тернопільтепло», яке подало на управління до суду. Причиною стало те, що екологи призупинили розглядати подані «Тернопільтепло» документи, що дозволять торф’яним котельням викидати в атмосферу шкідливі речовини. Суд запланований на четвер, 28 грудня.

Нагадаємо, що позитивні висновки державної екологічної експертизи, отримані підприємством, збираються оскаржувати й жителі будинків, що прилягають до котелень на торфі. І ті, й інші дозволи потрібні ТОВ «Тернопільтепло» для того, щоб торф’яні котельні почали працювати в обласному центрі.

Як повідомив в інтерв’ю виданню «20 хвилин» начальник управління екології ТОДА Орест Сінгалевич, після продовження розгляду матеріалів, до якого зобов’язав Київський Адмінсуд, екологи виявили, що при отриманні дозволів на викиди «Тернопільтепло» подало не всі документи. Отже, дозволів на викиди не надали. Зараз управління, за словами О.Сінгалевича, перебуває між інтересами «Тернопільтепло» і громадськості. Очільник відомства сподівається на справедливе рішення Тернопільського суду, адже Київський Адмінсуд заводить їх у правову безвихідь.

Адріана Білецька

Коментарі вимкнені.